Гаряча лінія:
0 800 759 569
«Акція «Цінності в дуеті» в AURUM»
ОФІЦІЙНІ УМОВИ АКЦІЇ
(далі – Офіційні умови або Правила)
Акція проводиться у відповідності з умовами даних Правил.

Організатор/Замовник не несуть відповідальності у разі не ознайомлення Учасника з даними Правилами.

1. Організатори та учасники акції

1.1. Замовником та Організатором рекламно-маркетингової акції «Акція «Цінності в дуеті» в AURUM» (надалі - Акція) виступає Фізична особа – підприємець Ковальчук Алевтина Володимирівна, яка під час підприємницької діяльності використовує торгову марку «AURUM» (свідоцтва України на знак для товарів та послуг № 267283від 11.11.2019). Адреса реєстрації підприємницької діяльності: Україна, 08296, Київська обл., місто Ірпінь, селище міського типу Ворзель, ВУЛИЦЯ РАДЯНСЬКА, будинок 44

1.2. Мережа магазинів - магазини, які зазначені на інтернет-сайті aurum.in.ua

1.3. Інтернет магазин – відповідні розділи сайту aurum.in.ua, на яких міститься публічна пропозиція щодо купівлі товару.

1.4. Товар – золоті, срібні прикраси та ювелірні вироби, які доступні для продажу в мережі магазинів чи інтернет-магазині AURUM.

  1. Територія проведення, тривалість Акції і акційна продукція

2.1. Акція проводиться в усіх магазинах мережі AURUM, інтернет-магазині та у соціальних мережах, визначених даними Правилами.

2.2. Період проведення Акції: Акція «Цінності в дуеті» триває з 05.05.2021 по 13.06.2021р. (надалі – Період проведення Акції).

3. Знижка надається:

3.1. На золоті прикраси (окрім виробів, виділених стікерами сірого, червоного та помаранчевого кольорів) з категорій найменувань: ланцюги, кольє, підвіси, хрести, ладанки, булавки, запонки, заколки, шарми діє знижка 33% при умові придбання двох та більше одиниць таких виробів у одному чеку. Знижка за дисконтом клієнта не діє, накопичення відбувається.

3.2. На золоті обручки діє знижка 30% при умові придбання двох та більше одиниць таких виробів у одному чеку. Знижка за дисконтом клієнта не діє, накопичення відбувається.

3.3. На усі інші золоті прикраси (окрім виробів, виділених стікерами червоного та помаранчевого кольорів та акційних категорій даної акції), а також на золоті вироби з категорій акційних найменувань (ланцюги, кольє, підвіси, хрести, ладанки, булавки, запонки, заколки, шарми) при умові купівлі до двох одиниць таких виробів у одному чеку - діє знижка 20%. Дисконт клієнта діє.

3.4. На сувенірні вироби з категорій: ікони, обереги, дитячі подарунки, набори похресникам діє знижка 30%. Дисконт клієнта не діє, накопичення відбувається.

3.5. На всі срібні прикраси (окрім виробів, виділених бірками персикового кольору) діє знижка 10%+знижка за дисконтом клієнта.

3.6. На вибрані срібні вироби із персиковими бірками встановлено фіксовану ціну, що відповідає знижці 50%. Дисконт клієнта при покупці таких виробів не діє, накопичення відбувається.3.7. На золоті прикраси із червоними стікерами встановлено фіксовану ціну 1399 грн/г, із помаранчевими стікерами - фіксовану ціну 1599 грн/г. Дисконт клієнта при покупці цих виробів не діє, накопичення відбувається.  1. Право на участь в Акції4.1. Учасники Акції:

4.1.1. Учасником Акції з розіграшу цінних подарунків до Дня Матері є фізична особа, яка у період з 05.05.21 по 16.05.2021:

- підписалася (до реєстрації анкети) на сторінку AURUM у соцмережах на вибір: Facebook чи Instagram;

- використала у себе на сторінці Facebook брендовану рамку AURUM для розміщення фото з мамою та гештеґ – #aurum_moments від компанії AURUM;

- використала у себе на сторінці Instagram при розміщенні фото з мамою гештеґ – #aurum_moments від компанії AURUM;

- розмістила на своїй сторінці однієї з вказаних соцмереж фото з мамою;

- відмітила у своєму дописі чи коментарі трьох друзів; поділилася фото у сторіс на сторінці Instagram, відмітивши AURUM;

- зареєструвала анкету з посиланням на свої публікації фото з мамою відповідно до умов, що записані вище;

- може брати участь у акції довільну кількість разів, при цьому, реєструвати анкету потрібно лише один раз;

4.1.2. Учасником Акції з розіграшу цінних подарунків до Дня захисту дітей є фізична особа, яка у період з 17.05.21 по 13.06.2021:

- підписалася (до реєстрації анкети) на сторінку AURUM у соцмережах на вибір: Facebook чи Instagram;

- розмістила у себе на сторінці Facebook фото з дитиною та гештеґ – #aurum_moments від компанії AURUM;

- використала у себе на сторінці Instagram при розміщенні фото з дитиною гештеґ – #aurum_moments від компанії AURUM;

- розмістила на своїй сторінці однієї з вказаних соцмереж фото з дитиною;

- відмітила у своєму дописі чи коментарі трьох друзів; поділилася фото у сторіс на сторінці Instagram, відмітивши AURUM;

- зареєструвала анкету з посиланням на свої публікації фото з дитиною відповідно до умов, що записані вище;

- може брати участь у акції довільну кількість разів, при цьому, реєструвати анкету потрібно лише один раз;

4.1.3. Учасником Акції з надання знижки є фізична особа, яка придбала акційні Товари в мережі магазинів чи інтернет-магазині відповідно до цих Правил.4.1.4. Брати участь в зазначених вище Акціях можуть тільки громадяни України, які постійно проживають в Україні, яким на початок проведення Акції виповнилось 18 років (мають повну діє – та правоздатність).

4.2. Не визнаються Учасниками Акції та не можуть брати участь в ній власники (учасники) та працівники Організатора, Замовника, власники (учасники) та співробітники рекламних агентств, охоронних та інших організацій, причетних до проведення Акції, а також близькі члени їх родин (сімей). Під безпосередніми членами родин (сімей) розуміються дружина або чоловік, діти, батьки, брати чи сестри, дідусі та бабусі, онуки, особи, які перебувають під опікою і піклуванням, інші утриманці або опікуни та особи, які мають пряме відношення до власників та працівників Організатора Акції. Підписуючи Анкету, Учасник підтверджує, що не підпадає від випадки, зазначені в цьому пункті. УВАГА! Юридичні особи не можуть брати участь в Акції.

  1. Проведення розіграшу Подарунків:

5.1. Цінні подарунки, які розігруються у Акції:

Ювелірні вироби, та сувеніри вартістю до 1180 грн.

Розіграш та визначення 3-х переможців акції до Дня Матері відбудеться 18.05.2021 року*. Розіграш та визначення 3-х переможців акції до Дня захисту Дітей відбудеться 16.06.2021 року*.

Перед проведенням розіграшу цінних подарунків на сайті компанії (початкова сторінка акції) анонсований перелік подарунків для розіграшу.

В черговому розіграші цінних подарунків приймають участь тільки ті особи, що зареєстрували анкети по 16.05.2021 р. включно.

5.2. Визначення переможців Акції буде здійснено шляхом голосування (вподобання –лайки) у соцмережах під фото:

5.1.1. Визначається по одному переможцю у мережі Facebook, який отримує найбільшу кількість голосів під одним фото з мамою - до Дня Матері та з дитиною - до Дня захисту дітей. Вони отримують приз – золоту прикрасу та набір солодощів.

5.1.2. Визначатимуться по два переможці у мережі Instagram, які отримать найбільшу кількість голосів під одним фото з мамою - до Дня Матері та з дитиною - до Дня захисту дітей.. Вони отримують подарунок – срібну прикрасу та солодощі.

УВАГА! Організатор Акції зберігає за собою право змінювати кількість та найменування Подарунку/Подарунків протягом Акції.

5.3. Представник Організатора розіграшу не пізніше, ніж 18 травня 2021 року публікує на сторінках соцмереж компанії AURUM фото переможців та оголошує переможців конкурсу до Дня Матері та не пізніше 16 червня – переможців конкурсу до Дня захисту дітей. Публікація фото переможців також відбудеться на акційній платформі сайту family.aurum.in.ua.

5.4. Потенційним Переможцям розіграшу для отримання подарунків телефонують за номером телефону, зазначеному у анкеті чи надсилають повідомлення на електронну адресу не пізніше, ніж 18 травня 2021 року та відповідно 16 червня 2021 року.

5.5. Якщо потенційний Переможець розіграшу не відповів більше, ніж 1 день після надісланих повідомлень чи дзвінка, він не визнається Переможцем.

5.6. Вручення подарунків за бажанням клієнтів можуть бути у магазині чи надіслані поштою. Вручатися подарунки будуть по пред'явленню паспорта та за умови відповідності задекларованого у анкеті номеру телефона Учасника.

Увага! Організатор та/або Замовник Акції зберігає за собою право змінювати алгоритм та час визначення переможця.

5.7. Подарунок поверненню чи обміну не підлягає. Виплата грошового еквіваленту Подарунок не допускається.

  1. Права та обов'язки

6.1. Замовник має право змінити характеристики та найменування Подарунків, дату та час проведення розіграшу Подарунків та інші умови Акції. Змінена інформація публікується Замовником таким самими чином, як було здійснене оприлюднення цих Правил.

Дата та час проведення розіграшів можуть бути змінені виходячи з умов карантинних обмежень

6.2. Організатор не проводить повторне чи додаткове повідомлення Переможця про його перемогу.

6.3. Організатор та Замовник Акції не несуть жодної відповідальності за непроведення Акції, або невручення Подарунків у випадку настання форс-мажорних обставин (у т.ч. стихійні лиха, пожежі, паводки, воєнні дії будь-якого характеру, блокади, терористичні напади, повідомлення про мінування, суттєві зміни у чинному законодавстві, яке діє на території проведення Акції) або інших обставин, які унеможливлюють або ускладнюють виконання обов'язків, та не залежать від волі Організатора та/або Замовника.

6.4. Організатор та Замовник Акції не несуть відповідальність за неможливість отримання переможцем Подарунів з будь-яких причин, які від них не залежать, в т.ч. з причини зазначення переможцем неправильних/або неповних даних тощо, які необхідні для прийняття участі в Акції та отримання Подарунків. При цьому такий Учасник Акції позбавляється права на отримання від Організатора, Замовника чи Партнера Акції будь-якої компенсації.

Умови акції в частині надання знижок можуть бути доповнені чи змінені організатором акції виходячи з економічно-фінансових особливостей ринку.

Прикінцеві положення

7.1. Всі результати Акції є остаточними і оскарженню не підлягають.

7.2. Організатор і Замовник Акції не вступають у суперечки з-поміж самих Учасників щодо визначення їх претендентом на отримання Подарунків.

7.3.У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Офіційних умов, і/або питань, не урегульованих цими Офіційними умовами, остаточне рішення приймається Замовником Акції відповідно до вимог діючого законодавства України. При цьому, рішення Замовника є остаточним і не підлягає оскарженню.

7.4. Учасник Акції погоджується, що у разі отримання ним Подарунків, передбаченого умовами Акції, його особисті дані, які були надані Організатору та/або Замовнику, а також фіксація самого процесу розіграшу та оголошення переможця, можуть використовуватися у друкованих, аудіо- та відео матеріалах без додаткової спеціальної згоди такого Учасника, і таке використання ніяким чином Учаснику не оплачується.

7.5. Порушення Правил проведення Акції або відмова від виконання діючих Офіційних умов позбавляє Учасника (у т.ч. переможця) можливості претендувати на отримання або отримати Подарунок.

7.6. Факт заповнення Анкети Учасника означає надання Учасником повної згоди зі всіма положеннями Офіційних умов Акції, а також згоди на використання, зберігання та обробку їх персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», на їх передачу третім особам, з маркетинговою та/або будь-якою іншою метою, методами, що не суперечать чинному законодавству України (у т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема, на безкоштовне використання його імені, прізвища, зображення (фотографії або відео), інтерв'ю або інших матеріалів про нього з рекламною метою, у тому числі право публікації його імені і зображення (фотографії або відео) у засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв'ю зі ЗМІ, без обмеження по території і терміну такого використання, і таке використання не компенсується (не оплачується) Організатором, Замовником або третіми особами. Також, вважається, що Учасник надав згоду на використання його імені та зображення у розумінні ст.ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України.

- Учасники ознайомлені зі своїми правами, передбаченими ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних».