Гаряча лінія:
0 800 759 569
Вічні цінності для цінних моментів
День захисту дітей
Перший день літа – це вже привід для свята. Але не це головна подія. З першим променем літа світ зустрічає День захисту дітей.


Дитина має бути щасливою, і це аксіома. Та щастя – поняття багатогранне, погодитесь? Це і безпека, і добробут, і родинні радості дозвілля, взаємоповага та розуміння. Можливість йти до цілей з упевненістю у підтримці, незалежно від результату.Проводити більше часу разом, голосно сміятися, а якщо плакати, то бути втішеним, або, якщо плакати, то лише від нестримної радості. Все це – щастя. Свято родинної, живої та глибокої любові, яка не потребує ні доказів, ні пояснень. Свято відкритості й довіри, де все будується на людяності.


Дитина, enfant, child, ребёнок, 아이, дзіця, 子, dítě – і ще сотнями мов. Які діти всі різні, і разом із тим, які вони схожі. Якою б мовою вони до вас не звернулися, якою б мовою ви не говорили, кожна дитина потребує любові. А ви знали, що коли у всьому світі відзначають День захисту дітей, на Сейшелах відзначається цілий Місяць захисту дітей? Захоплюємося! Та думаємо, що матері погодяться з думкою, що захист дітей – справа кожного дня, турботу не виміряти календарем.


Від Дня матері до Дня захисту дітей. Природність такої послідовності годі й пояснювати. До речі, пам'ятаєте, як було засноване знамените дитяче свято? Рішенням конгресу Міжнародної демократичної федерації жінок, у Парижі, в далекому 1949 р. А вже у 1954 році ООН взялася за розвиток та закріплення його на міжнародному рівні. Україна приєдналася до цієї ініціативи в 1998 р. Ура! Звісно, якщо говорити про історію свята, то варто було згадати ще «Всесвітню конференцію з благополуччя дітей» у Женеві 1925 року. Так, якщо вам цікаво дізнатися деталі, не стримуйте себе, гугліть! А ми поки дещо про інше.Ювелірна компанія AURUM не залишається осторонь, коли йдеться про важливі цінності суспільства. Ми змінимо ваші уявлення про ювелірні прикраси. Звісно, це може бути аксесуар до вашого образу – один, другий, третій… Подарунки рідним, так. Але все це зовсім не заради накопичення чи звичного споживання. Цінність моменту – ось, що дійсно важливо. Подарунок можу бути пам'ятною річчю, символом подяки та любові.


Привітайте найрідніших, коханих та найдорожчих! Поширюйте ініціативу. Більше щирих подарунків, більше тепла та турботи!