Гаряча лінія:
0 800 759 569
Вічні цінності для цінних моментів
День Матері
Свято, яке об'єднує родину? Не час для Нового року, скажите ви. Та ми зовсім не про нього. В травні, коли літо вже готується, але не наважується дмухнути спекою, Україна святкує Міжнародний День матері! Сонячне свято, коли дорослі готові знову стати дітьми. Мама подарувала життя. ЇЇ любов не оцінити жодними коштовностями, але вона варта всіх скарбів. Людина, яку нікому не замінити, найрідніша, без перебільшень. У другу неділю травня родина гуртується, аби висловити безмежну вдячність матерям, здивувати їх приємними подарунками, а головне – щирою увагою та турботою. Ваші мама і бабуся, ваша сестра, яка вже стала матір'ю, ваша дружина - всі вони героїні цього дня. AURUM готує приємні сюрпризи для кожної з них!


Сонячне свято, коли дорослі готові знову стати дітьми. Мама подарувала життя. ЇЇ любов не оцінити жодними коштовностями, але вона варта всіх скарбів. Людина, яку нікому не замінити, найрідніша, без перебільшень. У другу неділю травня родина гуртується, аби висловити безмежну вдячність матерям, здивувати їх приємними подарунками, а головне – щирою увагою та турботою. Ваші мама і бабуся, ваша сестра, яка вже стала матір'ю, ваша дружина, яка носить дитину біля серця – всі вони героїні цього дня. AURUM готує приємні сюрпризи для кожної з них!


Хвилююча мить – відчувати, що вже зовсім скоро станеш мамою. Непокоїтися про дрібниці, із захопленням планувати майбутнє, малювати подумки риси дитини. Які будуть очі – як у тата, як у мами? Підтримка надважлива, нехай період вагітності згадується, як радісний і затишний проміжок життя.


Щастя – бути матір'ю, щастя – обіймати маму і бачити її усмішку. Будьте найщасливішими, і не забувайте про рідних ні на день, ні на хвилину.Цікаві факти про День Матері

Свято, народжене з любові та вдячності - День матері. Міжнародне свято, історія становлення якого побудована на щирих прагненнях віддячити найріднішій людині за її турботу і терпіння. Це, якщо дуже узагальнити.

Та в різних культурах його можуть святкувати у свій час і зі своїми традиціями. Приміром, у Білорусі - це 14 жовтня, а в Грузії - 3 березня. В Україні Свято материнства відзначається у другу неділю травня, як і у більшості країн світу. Цікаво, що ще у XVII-XIX століттях у Великій Британії святкували Материнську неділю. Тоді в усій країні четверту неділю Великого посту присвячували матерям. Приблизно у той самий час, у 1872 році, в США, завдяки Джулії Ворд, народилася пропозиція відзначати день єдності матерів усього світу у боротьбі за мир. Але тоді популярності, на жаль, така ідея не отримала. Дещо пізніше, вже у ХХ столітті, знову ж таки в Америці, одна дуже ініціативна дівчина на ім'я Анна Джарвіс пропонує запровадити день вшанування всіх матерів. Як відомо, у неї була особиста причина, вона дуже хотіла зробити це в пам'ять про свою рідну матір. А тому дівчина писала листи всюди, куди тільки могла і таки досягла свого - у 1910 році штат Вірджинія першим визнав День Матері офіційним святом. Нехай ця зворушлива згадка зайвий раз нагадує, що День матері - свято, створене зі щирістю. Після Першої Світової його починають святкувати у більшості Європейських країн. Зараз - це більше 80 країн світу. Україна офіційно прийняла цю традицію у 1999 році. Хоч насправді, офіційні дати не завжди вирішують погляди суспільства. Відомо, що українці і раніше прагнули святкувати День матері, а вшановували і вшановують матерів повсякчас.

Тепер весна дарує нам тепле свято материнства щороку, у другу неділю травня. Як зазвичай ви зустрічаєте цей день? Компанія AURUM відчуває потребу почати підготовку завчасно. Побудуймо Велике родинне свято!